اخبار

.

بسم الله الرحمن الرحیم

در تاریخ پرفراز و نشیب ایران عزیز، شاهد رویدادهایی هستیم، که همواره با افتخار از آنها یاد می‌کنیم. حماسه آزادسازی خرمشهر، بعنوان یکی از درخشان‌ترین فرازهای تاریخ ایران اسلامی، تابلویی از رشادت‌ها و فداکاری‌های ملت ایران را به تصویر می‌کشد که در آن، روحیه خدمت با فرهنگ ایثار و شهادت درهم‌آمیخته و حماسه‌ای جاودانه خلق کرده است. رزمندگان دلاور ما در دوران دفاع مقدس با نثار جان خود، عزت و افتخار را برای این سرزمین به ارمغان آوردند و امروز نیز ملت ایران با ادامه راه شهدا و امام راحل (ره) و با پیروی از مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مسیر پرافتخار آنان را با صلابت و استقامت ادامه میدهند.

امسال، سالروز این پیروزی بزرگ در حالی فرا می‌رسد که داغ فقدان رئیس جمهور محبوبمان ، حضرت آیت‌الله ابراهیم رئیسی، بر دل ملت ایران سنگینی می‌کند. تقارن شهادت ایشان که در راه خدمت به ملت و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی همچون شهدای دوران دفاع مقدس و سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی، جان خود را فدا کردند، ما را در مسیر پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و خدمت صادقانه به مردم شریف ایران، بیش از پیش مصمم‌تر کرده است.

خرمشهر، شهر خون و حماسه، تا ابد در قلب ملت ایران جاودانه خواهد ماند و یاد و خاطره شهدای گرانقدرمان همواره گرامی خواهد بود.

 

حمید رسولی

عضو هیئت مدیره و مدیرعامل

شرکت خدمات حمایتی کشاورزی

 

اخبار برگزیده