برگزاری کارگاه آموزشی ثبت آمار و اطلاعات کودهای غیر تکلیفی در سیستم پایش و معرفی سبد کودی شرکت( تکلیفی - غیر تکلیفی) در استان آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی، 

كارگاه آموزشي معرفی سبد کودی شرکت (تکلیفی - غیر تکلیفی) و نحوه ثبت آمار و  اطلاعات  کودهای غیر تکلیفی در سیستم پایش توسط كارگزاران براساس نامه پيش بيني شده درمورخه 98/6/2 با حضور مديرمحترم شركت خدمات حمايتي کشاورزی استان و حدود 50 نفر از كارگزاران فعال تحت پوشش ، مسئولين و كارشناسان واحدهاي مربوطه در سالن جلسات این مدیریت برگزار گرديد .

پس از تلاوت آياتي چند از كلام ا... مجيد مهندس جمشید باقريان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان، ضمن خوشامدگويي و قدرداني از حضور مدعوين و تبريك هفته دولت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر را گرامي داشتند . سپس با توجه به نزديك شدن فصل كشت هاي پائيزه، به خريد به موقع توسط كارگزاران اشاره نموده و در زمينه معرفي سبد كودي شركت و كودهاي غيريارانه اي موضوع تفاهم نامه و مسائل و مباحث مربوط به حمل و نقل ، ارائه ضمانت نامه هاي بانكي جهت تمديد قرارداد ، ارائه مفاصا حساب بيمه و دقت در روند توزيع توضيحات مفصل ارائه نمودند . در ادامه سرکار خانم مهندس رحیمه گلابی رئیس اداره بازرگاني این مدیریت در خصوص نحوه ثبت اطلاعات و آمار خريد كودهاي غيريارانه اي در سيستم پايش توضيحات لازم را به كارگزاران ارائه نمودند .

درپايان مهندس باقریان ضمن جمع بندي مطالب به سوالات مطروحه از سوی كارگزاران پاسخ ها ی لازم را دادند .

 

نظرات
شما نیز نظر خود را در رابطه با این خبر بنویسید