پرسش‌های پرتکرار

پرسش های پرتکرار از شرکت خدمات حمایتی کشاورزی:

۱. شرکت خدمات حمایتی کشاورزی چه خدماتی ارائه می‌کند؟

ما تامین‌کننده‌ی مطمئن نهاده‌های کشاورزی باکیفیت در سراسر ایران هستیم. از کود یارانه‌ ای و غیر یارانه‌ای گرفته تا بذر محصولات اساسی ، سموم کشاورزی و ماشین آلات و ادوات، همه نیازهای مزرعه‌ی شما را برطرف می‌کنیم.

۲. مزایای خرید از شرکت خدمات حمایتی کشاورزی چیست؟

تضمین اصالت کالا، قیمت‌های رقابتی، شبکه‌ی گسترده‌ی توزیع، خدمات مشاوره‌ای رایگان و تحویل سریع تنها بخشی از مزایای همکاری با ماست.

۳. چگونه می‌توانم از محصولات و خدمات شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استفاده کنم؟

می‌توانید به صورت حضوری در سراسر کشور  به یکی از کارگزاری های توزیع نهاده های کشاورزی با نشان شرکت خدمات حمایتی کشاورزی و دارای کد کارگزاری مراجعه کنید. ضمنا برای خرید کودهای یارانه ای، ابتدا به دفاتر خدمات سازمان جهاد کشاورزی منطقه خود مراجعه کنید. کلیه مراحل اداری خرید کودهای یارانه ای ابتدا در این دفاتر انجام شده و سپس برای تحویل کود به کارگزاری منطقه مراجعه خواهید کرد.

۴. آیا امکان خرید اعتباری از شرکت خدمات حمایتی کشاورزی وجود دارد؟

با توجه به اینکه عمده کودهای کشاورزی که توسط شرکت از طریق کارگزاری ها توزیع میگردند، یارانه ای هستند، این امکان فعلا وجود ندارد.

۵. نهاده های کشاورزی خود را چطور به شرکت خدمات حمایتی کشاورزی عرضه کنم؟

اگر تولیدکننده‌ی نهاده‌های کشاورزی هستید، می‌توانید درخواست همکاری خود را از طریق تماس، مکاتبه یا مراجعه به بخش بازرگانی شرکت در ستاد یا دفاتر استانی، ارائه نمایید.

6. آخرین اخبار و اطلاعیه‌های شرکت خدمات حمایتی کشاورزی را از کجا دنبال کنم؟

صفحه‌ی وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی شرکت را دنبال کنید تا از جدیدترین محصولات، خدمات، تخفیفات و رویدادهای ما مطلع شوید.

7. چگونه می توانم از اصالت و کیفیت نهاده های خریداری شده مطمئن باشم؟ شرکت خدمات حمایتی کشاورزی با سابقه ای درخشان، نهاده های باکیفیت و دارای گواهی اصالت را مستقیماً از تولیدکنندگان معتبر داخلی و بین المللی، تأمین می کند.

7. خرید نهاده به صورت آنلاین امکان پذیر است؟ فعلا این امکان فراهم نیست.  بزودی، سامانه جامع توزیع نهاده های کشاورزی راه اندازی می شود و خرید آنلاین را برای شما آسان خواهد کرد.

8. از کجا بفهمم کدام نهاده های کشاورزی برای زمین من مناسب هستند؟ کارشناسان مجرب ما همواره آماده‌ی ارائه‌ی مشاوره‌‌ی رایگان در زمینه‌ی مصرف نهاده های کشاورزی هستند. می‌توانید با شماره‌ی 1559  تماس بگیرید یا از مشاوره‌ی کارگزاری توزیع نهاده کشاورزی که مراجعه می‌کنید، استفاده نمایید.. بخش مشاوره ما به صورت تلفنی و حضوری در دسترس است. برای دریافت مشاوره تخصصی با هزینه ای کم، با ما تماس بگیرید.

9. امکان شرکت در دوره های آموزشی مصرف نهاده های کشاورزی وجود دارد؟ بله، ما به طور مرتب و در طول سال دوره های آموزشی و ترویجی معرفی سبد کودی شرکت را در استانهای مختلف برگزار می کنیم. ضمنا می‌توانید فایل «کتاب محصولات کودی» شرکت را دانلود کرده و از اطلاعات آن استفاده نمایید.

10. چگونه می توانم نماینده فروش نهاده های کشاورزی (کارگزاری) شوم؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و ثبت نام، به بخش "راهنمای دریافت مجوز فعالیت کارگزاری" در وب سایت مراجعه کنید.

11. در صورت بروز مشکل با خرید یا کیفیت نهاده ها، چه اقدامی باید انجام دهم؟ با  1559 تماس بگیرید تا همکاران ما به سرعت به رفع مشکل شما رسیدگی کنند.

12. زمان پاسخگویی بخش پشتیبانی مشتریان چه ساعاتی است؟ از شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۸ صبح تا 4 بعد از ظهر با  1559 تماس بگیرید.

13. آدرس و شماره تماس نمایندگی های استانی شرکت را چگونه پیدا کنم؟ در صفحه اصلی وبسایت، اسامی کلیه دفاتر استانی شرکت آمده است با کلیک روی نام هر استان میتوانید از اخبار، مناقصات و اطلاعات مدیریت شرکت در استان آگاهی پیدا کنید.