مهندس حمیدرسولی مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی:

رعایت الزامات سامانه حواله الکترونیک توزیع کود

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی

وبینار سراسری آموزشی مدیران شرکت خدمات حمایتی کشاورزی با موضوع: بررسی وضعیت صدور حواله الکترونیک، توزیع کودهای کشاورزی در روز دوشنبه 12 مهرماه 1400 از ساعت 8 صبح آغاز و در ساعت 20:30 دقیقه عصر به کار خود پایان داد.

در این سمینار کلیه مدیریت های استانی به گزارش وضعیت آموزش ثبت حواله الکترونیک به مسئولین سازمان جهاد کشاورزی، دفاتر خدمات و کارگزاران پرداخته و مسایل و مشکلات خود را در این زمینه با اعضای هیئت مدیره و مدیران ستادی مرتبط مطرح نمودند.

جناب آقای مهندس حمیدرسولی عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در این جلسه ضمن بررسی ابعاد موضوع نکات اجرایی لازم را به مدیران استانی و مدیران مرتبط در ستاد گوشزد نموده و در جمع بندی پایانی از کلیه مدیران خواستند به وظایف خود در زمینه انجام کلیه فعالیت های توزیع کود کشاورزی براساس الزامات سامانه صدور حواله الکترونیک توزیع کودهای کشاورزی توجه نموده و به آن پایبند باشند.

ضمنا براساس شاخص های ارزیابی عملکرد در سال 1399 مدیریت های شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان های فارس و خوزستان رتبه اول را کسب نمودند براساس همین شاخص ها در شش ماهه اول سال جاری مدیریت شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان رتبه اول را کسب نموده است.

 

نظرات
شما نیز نظر خود را در رابطه با این خبر بنویسید