اخبار

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی

 

صبح امروز دوشنبه (7 آذر) با حضور مهندس منصوری عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت  خدمات  حمایتی کشاورزی کشور، حجت الاسلام والمسلمین سجادی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان، دکتر جعفری رئیس سازمان جهادکشاورزی استان، دکتر اشرفی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، دکتر پور رمضان مشاور مدیر عامل شرکت و مدیر هماهنگی امور استان ها، مهندس افچنگی معاون مدیریت امور استانها و جمعی از معاونین و مدیران سازمان و ادارات تابعه، مراسم تکریم و معارفه سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی برگزار گردید.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان در این مراسم با بیان اینکه از صدر اسلام تاکنون حاکمیت اسلامی مد نظر همه انبیا و اوصیا الهی بوده است، گفت: اجرای قانون بر مبنای حاکمیت اسلامی بسیار مهم است.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی سجادی ضمن تاکید بر اهمیت نقش جهاد کشاورزی در حمایت از تولید کنندگان و بهره برداران کشاورزی استان افزود: سازمان جهاد کشاورزی با تمام توان در راه پیشرفت و آبادانی استان همچنین تسهیل در امور کشاورزان و بهره برداران بخش کشاورزی گام بر می دارد.

مهندس منصوری عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت  خدمات  حمایتی کشاورزی نیز در این مراسم با بیان اینکه شرکت خدمات حمایتی در حدود 1 قرن فعالیت خود را آغاز کرده است، اظهارداشت: سابقه دیرینه شرکت، جایگاه این شرکت را در میان متولیان مشخص و از جایگاه ویژه برخوردار است و خرسندیم که هم اکنون انواع کود در انبارهای کشور موجود است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی نیز در این مراسم با بیان اینکه کمک به اقتصاد و درآمد خانوار برای معیشت به خودی خود شکل نمی گیرد، اظهار کرد: برای معیشت بهتر حمایت و همکاری دو طرفه بین مسئولین و بخشهای خصوصی و نیز بهره برداران کشاورزی بسیار مهم است.

مهدی جعفری اظهار داشت: برنامه و سیاست های سازمان، افزایش درآمد کشاورزان و بهره برداران و بهبود وضعیت اقتصادی و سفره مردم برای ضریب ماندگاری بسیار مهم و ارزشی است.

 

گفتنی است در پایان مراسم از تلاشهای آقای مهدی نوفرستی سرپرست سابق شرکت خدمات حمایتی کشاورزی تقدیر و آقای احمد بیکس بعنوان سرپرست شرکت  خدمات  حمایتی کشاورزی استان معرفی شد.

 

 

اخبار برگزیده